Reklamní sdělení
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Dogsporthttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Generální partner

GRYF-logo_s_nazvem_male

Gryf elektro 
Projekty elektro silnoproud. 40 let zkušeností v oboru, od jaderné elektrárny po psí boudu.

 

Partneři

2022 sponzori

 • Město Kouřim
  mestokourim.czfacebook
 • Žufrik
  Ta nejmenší možná rodinná firma :) Obchod s chovatelskými potřebami, specializovaný na širokou nabídku masa, příloh a doplňků od předních českých výrobců. Rozvážíme na pravidelných trasách vlastními mrazírenskými vozidly.
  zufrik.czfacebook
 • Granule Jehlička
  Láska prochází žaludkem. I tím psím. Dopřejte svému pejskovi to nejlepší. Rodinná firma Granule Jehlička působí na trhu již 32 let. Je výhradním dodavatelem léty prověřené značky Kennels' Favourite a PRO-VET. Tyto značky pod svým názvem skrývají superprémiové a veterinární krmivo pro psy. V celé nabídce najdete pak nejen granule,ale i konzervy pro psy, vitaminy a pastilky pro psy, pamlsky pro psy a další doplňky stravy. Zažijte s pejskem tuhle psí lásku.
  granule-eshop.czfacebook
 • Sportovní klub čsv & spol.
  Jedná se o volné sdružení majitelů a chovatelů psů bez specifikace plemene aktivně provozujících dogtrekking, skijoring, canicross, bikejöring a scooter (koloběžka).
  Sportovní klub zastřešuje seriál WDCC cup, jehož je Kouřimský Kopeček 2022 součástí.
  sk-csv.czfacebook
Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah