Generální partner

GRYF-logo_s_nazvem_male

Gryf elektro 
Projekty elektro silnoproud. 40 let zkušeností v oboru, od jaderné elektrárny po psí boudu.

 

Partneři

 • Žufrik Team
  Já a pes tvoříme tým...tak vznikl Žufrikteam. A protože Žufrik je jméno vskutku originální, začalo se nám říkat Žufrici :) Věnujeme se aktivně dogtrekkingu, bikejöringu, skijöringu, coursingu... prostě tomu, co nás a naše psy baví.
  V roce 2009 jsme založili eshop s masem pro psy "díky" rakovině našeho čechohoráka Bustyho. Obchůdek dostal jméno po mém osudovém zlaťákovi Žufrikovi.
  Po 14 letech však tento příběh končí. Opět "díky" rakovině.
  zufrikteam.czfacebook, instagram
 • Natural Bars
  Produkty Natural Bars jsou zdravé a funkční svačinky z Čech. Vyrábíme je z přírodních surovin bez aditiv. Žádná sladidla, aromata ani jiné podobné "vychytávky". Prostě poctivá svačina z ořechů, ovoce a cereálií ve vyváženém poměru.
  Neděláme kompromisy, ale hledáme zajímavé superfood suroviny a vytváříme z  nich produkty, které naplní známou Hippokratovu myšlenku: „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“
  naturalbars.cz, facebook
 • Granule Jehlička
  Láska prochází žaludkem. I tím psím. Dopřejte svému pejskovi to nejlepší. Rodinná firma Granule Jehlička působí na trhu již 33 let. Je výhradním dodavatelem léty prověřené značky Kennels' Favourite a PRO-VET. Tyto značky pod svým názvem skrývají superprémiové a veterinární krmivo pro psy. V celé nabídce najdete pak nejen granule,ale i konzervy pro psy, vitaminy a pastilky pro psy, pamlsky pro psy a další doplňky stravy. Zažijte s pejskem tuhle psí lásku.
  granule-eshop.czfacebook
 • Adventure vybavení 
  Cestovat a užívat si dobrodružství se vším potřebným v suchu a bezpečí? Na moto, autem, lodí...?
  Produkty od nás jsou odolné a univerzální, dobře použitelné při sportu, práci a volnočasových outdoorových aktivitách. Jsou navrženy ve spolupráci s odborníky na horolezectví, trekking, lyžování, snowboarding, potápění, námořnictví, plachtění, potápění, šnorchlování, plavání, surfování, kitting, sjíždění řek, rafting, kanoistiku, paragliding, jízdu na horských kolech, motorce, air-soft, kempování, lov a rybaření, cestování a volný čas.
  adventure-vybaveni.cz, facebook
 • Rehabky pro psy
  Provozujeme ordinaci v Kouřimi. Poskytujeme profesionální služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie malých zvířat, zejména psů. Disponujeme moderním vybavením, například hydroterapeutickou vanou, magnetoterapií či elektroterapií. Úzce spolupracujeme s MVDr. Ivanou Svobodovou z veterinární ordinace Pečky a s dalšími veterinárními lékaři z různých částí republiky. Pomůžeme Vám zajistit další odborná vyšetření. Specializujeme se na ortopedické, neurologické a geriatrické pacienty. Věnujeme se také psím sportovcům a výstavním psům. Zakládáme si na profesionalitě, pozitivním a přátelském přístupu a příjemném prostředí.
  rehabkypropsy.cz, fecebook
 • VoTom KAFE
  Výborná výběrová káva od Father´s Coffee, horká čokoláda, domácí koláče... a ta atmosféra ;)
  facebook, instagram
 • Semdi
  Digitální tisk, kopírování, laminování, vazba, tisk na textil, keramiku, dřevo a další materiály a předměty, řezaná reklama, tvorba a správa webu, hosting, e-shop, kompletní merch servis
  semdi.cz/
 • Sportovní klub čsv & spol.
  Jedná se o volné sdružení majitelů a chovatelů psů bez specifikace plemene aktivně provozujících dogtrekking, skijöring, canicross, bikejöring a scootering (koloběžka).
  sk-csv.czfacebook
 • Město Kouřim
  Město, díky kterému se celá akce může konat :)
  mestokourim.czfacebook